Sala konferencyjna

 

Chcąc zorganizować konferencję, wykład czy spotkanie z większą liczbą uczestników,konieczne jest zatroszczenie się o odpowiednie miejsce wydarzenia, które zapewni gościom pełną wygodę, ale będzie także wyposażone w różnego rodzaju udogodnienia techniczne. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dysponujemy dwoma salami konferencyjnymi pod Warszawą. Chętnie dopasujemy się do wymagań klienta.Oferujemy konkurencyjne ceny i przyjazną współpracę.

 

Sala konferencyjna - wynajem

 

Odpowiednia sala konferencyjna pod Warszawą stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na spokojnych warunkach organizowanego spotkania, a także konkurencyjnej cenie wynajmu. Koszt współpracy jest zależny od wybranego pomieszczenia oraz liczby gości i/lub dodatkowych udogodnień. Posiadamy dwie sale konferencyjne w Górze Kalwarii, które mogą pomieścić do 30 i do 100 osób. Dzięki temu z można u nas organizować zarówno mniejsze, jak i większe spotkania. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami, ale też trenerami osobistymi, sprzedawcami etc. Standardowo w sali konferencyjnej znajduje się flipchart z papierem, jednak dodatkowo można wynająć sprzęt pokroju rzutnika multimedialnego, laptopa czy TV. Dzięki temu sale spełniają nowoczesne standardy.

 

Sala konferencyjna Góra Kalwaria - przyjazne miejsce

 

Nasz lokal działa od 1999 roku i znajduje się w spokojnej okolicy w Górze Kalwarii, niedaleko Warszawy. Obiekt jest wyposażony w parking, pokoje hotelowe oraz bogatą ofertę gastronomiczną - w budynku znajduje się restauracja. Dzięki temu wszyscy uczestnicy konferencji będą mieli odpowiednie warunki, które umożliwią nawet przeprowadzenie kilkudniowego wydarzenia. Uczestnicy mogą spać w naszym obiekcie. Przez to często współpracujemy z firmami, które poza konferencją chcą zorganizować również integrację pracowniczą. Wystrój Złotego Runa jest wysmakowany, jednak panuje w nim przyjazna atmosfera, dzięki której goście zawsze czują się swobodnie. Zachęcamy także do skorzystania z dodatkowych udogodnień z oferty gastronomicznej - możemy zorganizować przerwy kawowe, a także uroczystą kolację, która będzie zwieńczeniem konferencji. W każdym przypadku podchodzimy do klienta indywidualnie, dlatego celem poznania większej ilości szczegółów i wyceny wynajmu sali konferencyjnej, zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Zachęcamy też do sprawdzenia innych usług z naszej oferty.

Sala Konferencyjna na wynajem - Góra Kalwaria

- Regulamin
- Polityka Prywatności
- Faq
Złote Runo, Karolina 48 k/Czerska,  05-530 Góra Kalwaria,  Kom. 660 152 782,  Tel. 22 727 32 90,   
E-mail: zlote.runo@o2.pl recepcja@zlote-runo.pl