Spotkania okolicznościowe czy uroczystości rodzinne wymagają odpowiedniej organizacji.Kluczową kwestią, która często spędza sen z powiek osobom odpowiedzialnym za przygotowanie tego typu imprez, jest wybór miejsca, w którym ma się ono odbyć. Kiedyś wiele osób decydowało się na organizację urodzin czy wesela w swoim własnym domu. Wiązało się to jednak z wieloma kłopotami, a największym z nich zazwyczaj bywała ograniczona przestrzeń, przez którą trzeba było zmniejszać liczbę zaproszonych gości. Doskonałą alternatywą jest więc przygotowanie wesela lub innej rodzinnej imprezy w wynajętej sali,hotelu lub restauracji. Dzięki temu para młoda oraz osoby odpowiedzialne za imprezę unikną wszelkich związanych z tym problemów.

 

Jeżeli poszukujesz wyjątkowego miejsca do zorganizowania dużej imprezy rodzinnej lub wesela, ale nie tylko, to jesteś teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do Hotelu Złote Runo.

 

Hotel Złote Runo - Góra Kalwaria

Nasz hotel to wyjątkowe miejsce na nocleg w okolicy Góry Kalwarii. Obiekt znajduje się w pobliżu Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku i otaczają go malownicze pola i lasy. Hotelik przy Górze Kalwarii jest połączony z wysokiej klasy restauracją, w której serwujemy naszym gościom przepyszne potrawy wywodzące się wprost z kuchni śródziemnomorskiej i nie tylko.Połączenie hotelu, sali restauracyjnej oraz pięknych krajobrazów w jednym miejscu sprawia,że Złote Runo to wspaniała propozycja dla wszystkich osób, które planują organizację spotkania rodzinnego, wesela, konferencji firmowej, czy po prostu poszukują noclegu w Górze Kalwarii.

 

Wspaniałe miejsce na noclegi i nie tylko

Nasz obiekt jest zawsze doskonale przygotowany na przyjęcie gości. Posiadamy ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy, aby zapewnić naszym klientom obsługę w najwyższym standardzie. Działamy od długiego czasu, starając się przy tym stale podnosić poziom naszych usług. Bardzo zależy nam też na tym, aby każda odwiedzająca nas osoba była zadowolona z pobytu, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było zawsze dopięte na ostatni guzik.

 

Opinie osób, które zdecydowały się na skorzystanie z oferty naszego hotelu, są bardzo pozytywne. Wspominają one w nich o profesjonalnej obsłudze, doskonałym podejściu do klienta, świetnym wystroju oraz doskonałej kuchni.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany noclegiem przy Górze Kalwarii, to serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zarezerwowania pokoju.

Hotel Złote Runo

- Regulamin
- Polityka Prywatności
- Faq
Złote Runo, Karolina 48 k/Czerska,  05-530 Góra Kalwaria,  Kom. 660 152 782,  Tel. 22 727 32 90,   
E-mail: zlote.runo@o2.pl recepcja@zlote-runo.pl